Michaela Beránková - Zdroj

1. srpen 2017 | 19.45 |

Michaela Beránková - Zdroj

Autor: Michaela Beránková

Název: Zdroj

Nakladatelství: Nová Forma

Vazba: Paperback

Počet stran: 356

Cena: 264 Kč

Datum vydání: 2016

Ukázka


Anotace:

Kira Sarrowová žije v relativně spokojeném manželství. Nachází si práci v kanceláři a večer před nástupem si s manželem vyrazí do kina a na večeři, aby tuto událost oslavili. Když se spolu později vrací domů, jsou přepadeni a Kira je skupinou mužů unesena. Tvrdí, že jí neublíží. Hlavně k jednomu z nich, Davisovi, má Kira nezvykle blízko, což ji mate a neví, jestli by mu měla věřit nebo ne.

Po neúspěšném pokusu o útěk se Kira dovídá, že je spojovacím článkem, jak nalézt neznámou technologii, která dokáže manipulovat s lidským myšlením. Postupem času se rozpomíná na svůj minulý život v Atlantidě. Zjišťuje, že patřila ke strážcům, kteří zajišťovali, aby mezi obyvateli vládl mír a spravedlnost, a že to ona způsobila, že se Atlantida potopila.

Ovšem Davis, který s Kirou sdílí hluboké pouto sahající daleko do minulosti, a jeho společníci nejsou jediní, kdo pátrají po Zdroji, a tak je Kira postavena před rozhodnutí a v zásadě nemá moc na vybranou - musí Zdroj nalézt a zneškodnit dřív, než se jiní rozhodnou ho zneužít a ovládnout pomocí něho celý svět.

Podaří se jí odvrátit nebezpečí, které na ni začíná nemilosrdně doléhat? Odolá přitažlivosti, která ji vábí k Davisovi?

Zdroj: www.michaelaberankova.cz

Náš názor:

Začínám fandit českým autorům (hlavně začínajícím), protože by se mohlo stát, že někdy taky něco napíšu a budu chtít, aby si to přečetl někdo další .

Vložila: Sam

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář