Michaela Beránková - Dimenze

2. srpen 2017 | 07.20 |

Michaela Beránková - Dimenze

Autor: Michaela Beránková

Název: Dimenze

Nakladatelství: Nová Forma

Vazba: Paperback

Počet stran: 323

Cena: 293 Kč

Datum vydání: 2014

Ukázka


Anotace:

Angery Kandorová žije všedním životem. Pracuje jako grafička a většinu času tráví zahrabaná v práci ve své kanceláři. Nedávno ukončila nikam nevedoucí vztah s Peterem a jediným člověkem, kterému může cokoliv svěřit, je její kamarádka Lisa. Vše je v pořádku, dokud ji nezačnou pronásledovat podivné sny o tajuplném muži s pronikavým pohledem, který se Angery pokouší varovat před blížícím se nebezpečím.

Krátce poté se život Angery od základu změní, když se v její kanceláři objeví skupina útočníků s meči, která po ní pátrá. Ještě větší šok však zažívá, když v obličeji svého zachránce rozpozná onoho muže, o kterém se jí každou noc zdálo. Jak je to možné? Kdo je ten muž? Má mu důvěřovat nebo se mít raději na pozoru?

Angery pod tíhou okolností s tajemným mužem odchází, netuší však, že budou cestovat mimo tento pozemský svět. Postupně se jí otevírá úplně jiná realita, než znala, dovídá se příběh mnohem starší a komplikovanější, než si jen dovedla představit.

Je dostatečně silná, aby naplnila očekávání, které je do ní vloženo? Může být ona tou, která nastolí novou éru vědomí? Bude si umět zvolit jednoho ze dvou osudových mužů?

Zdroj: www.michaelaberankova.cz

Náš názor:

Další kniha od začínající české autorky, myslím že tahle je její prvotinou. Škoda, že peníze nerostou na stromech a knihovny nejsou nafukovací... jak já bych toho využila!

Vložila: Sam

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

Komentáře

RE: Michaela Beránková - Dimenze rebarbora®pise.cz 14. 08. 2017 - 18:50
RE(2x): Michaela Beránková - Dimenze lunasisters 17. 08. 2017 - 22:20