Skleněný trůn 1

18. červenec 2015 | 07.51 |
› 

Sarah J. Maas - Skleněný trůn

Autor: Sarah J. Maas

Název: Skleněný trůn

Originální název: Throne of Glass

Série: Skleněný trůn 1

Originální název série: Throne of Glass 1

Nakladatelství: CooBoo

Vazba: Paperback

Počet stran: 392

Cena: 299 Kč

Datum vydání: 31.8.2015

Ukázka


Anotace:

Srdce z ledu. Vůle z oceli. Nelítostný boj začíná.

V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím nejlepším zabijákem na světě, rychlým, tichým, neodhalitelným a všehoschopným. Ale udělala chybu. Nechala se chytit.

Korunní princ jí nabídne poslední šanci: Svobodu výměnou za velkou oběť. Musí ho reprezentovat v turnaji, kde se proti sobě postaví 24 šampionů, těch nejlepších vrahů a zlodějů z celé země. Bude to boj na život a na smrt. Pokud zvítězí, bude volná. Ovšem její soupeři umírají nejen při soubojích, ale i za tajemných okolností – Celaene teď o svůj život bojuje nejen s nimi, ale i s něčím tajemným a děsivým, co se skrývá v pozadí.

Zdroj: www.cooboo.cz

Moje recenzička:

Série se v prvním díle krásně rozehrává - přibližuje se nám svět, ze kterého je vyhlazován jeden jeho přirozený prvek, ukazují se hlavní hrdinové na počátku své cesty. Ačkoli velkolepé dějiny tohoto světa se odehrály ještě před tím, než jsme se do plynutí jeho času začetli, je jasné, že ve chvílích, které v knize pročítáme, se pro něj udávají určující děje. Celaena, Dorian, Chaol, Nehemia a samozřejmě král Adarlanu, spolu s dalšími tajemnými silami v pozadí. Jaké jsou jejich úmysly? Co se bude dít dál? V co jejich snažení vyústí? Achjo, už abych si mohla přečíst další díly .

Vložila: Eva

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře